Kosmiczna Metamorfoza w Siedlcach

W dniu 20 czerwca 2013 r. w siedzibie Agencji Event Ślub masz unikalną okazję skorzystać z:

• jedynego w Polsce kosmicznego urządzenia odchudzającego Body Sculptor ze zniżką 30%
• światowego urządzenia medycznego LipoCryo do redukcji tkanki tłuszczowej ze zniżką 30%
• bezpłatnej konsultacji kosmetologów i renomowanych dietetyków

Niech to będzie Twój dzień odchudzania! Poczuj się lepiej we własnym ciele i zobacz jak łatwo stracić zbędne centymetry!

Szczegóły i zapisy pod nr tel. 882 008 999

www.kosmicznametamorfoza.pl

UWAGA KONKURS !!!

Weź udział w naszym konkursie i wygrywaj !!!
Każdy ma szansę zostać zdobywcą Vouchara na kwotę 100 zł i wykorzystać go u wybranego przez Siebie członka naszej Agencji.
Co miesiąc nowe pytania i szansa na wygraną !!!
Pytanie konkursowe marca:

"Podaj łączną liczbę członków zespołów muzycznych z naszej Agencji"

Warunki udziału:

1. Udostępnij nasz konkurs.
2. Polub nasz Fanpage
3. Odpowiedz na pytanie konkursowe.
4. Wygraj Voucher.

Uwaga:
Odpowiedzi przysyłajcie na adres: biuro@eventslub.pl podając w treści swój Nick z Facebooka.
Losowanie 10 kwietnia 2013, a wyniki opublikujemy na : www.facebook.com/Tuwwweventslubpl
www.eventslub.pl

Zapraszamy na Dni Otwarte Agencji 16-17 lutego 2013



Agencja Event Ślub, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, organizuje w terminie 16 i 17 lutego dni otwarte, które można porównać z targami ślubnymi. Dzięki nim każdy, kto szuka pomocy w zorganizowaniu ślubu, balu czy innej imprezy, kto chciałby umówić się na profesjonalną sesję fotograficzną czy zrobić sobie wyjątkowy makijaż znajdzie coś ciekawego dla siebie, korzystając z bogatej oferty firmy, zrzeszającej wszystkie branże eventowe.

Spotkania odbędą się w godz. 12.00 – 19.00 przy ul. Piłsudskiego 71 w siedzibie agencji.
Wśród odwiedzających zostaną rozlosowane vouchery o łącznej wartości 2 tys. zł. Przewidziano też wiele innych atrakcji.

Odwiedzenie agencji nie wiąże się z żadną opłatą, a zyskać można bardzo wiele.

Wesele, studniówka czy pierwsza komunia święta to wyjątkowe chwile, tym bardziej, jeśli dotyczą bezpośrednio nas samych. Chcielibyśmy ocalić je na zawsze – czy to na fotografiach, płycie dvd, czy – co najważniejsze – w naszej pamięci. Jak jednak sprawić, by były one naprawdę szczególne, by nie martwić się, że coś może pójść nie po naszej myśli? Nasze siły są przecież ograniczone – nie ogarniemy wszystkiego, a poza tym przecież sami chcemy się dobrze bawić, a nie pilnować całej uroczystości.
Na szczęście są ludzie, którzy zrobią to za nas, którzy sprawią, że będziemy mogli myśleć o sobie i o dobrej zabawie. To własnie działająca od niedawna Agencja Event Ślub.
Istniejemy po to, aby nigdy nie musieli się Państwo zastanawiać czy dokonali dobrego wyboru, poświęcając mnóstwo swojego cennego czasu, na przekopywanie się przez setki ofert w czasopismach czy Internecie. Mamy dla Państwa gotowe rozwiązania, które spełnią oczekiwania każdego Klienta.
Podczas jednej wizyty w agencji możemy kompleksowo zaprojektować własne wesele czy każdą inną uroczystość. Tu znajdziemy fotografa, kamerzystę, florystykę, fryzjera, limuzynę do ślubu, zespół muzyczny, restaurację, a co więcej – zyskamy pewność, że ludzie, którzy będą dla nas pracować, to profesjonaliści. Wybór dobrej wizażystki czy fotografa nie jest łatwy, na rynku działa bowiem wielu amatorów, którzy potrafią zepsuć wszystko, choć wcześniej zapewniali nas o swoich kompetencjach. Nasza agencja istnieje po to, aby mogli Państwo uniknąć pomyłki.

L77 - tworzenie stron internetowych