Poczuj się pewnie na swoim weselu !!!

  Zrobimy wszystko, abyś był zadowolony

          Agencja Event Ślub to zrzeszenie grupy osób organizujących imprezy okolicznościowe: śluby, wesela, bar micwy, rocznice, urodziny, jubileusze, chrzciny, komunie, zaręczyny, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz imprezy firmowe, w tym masowe imprezy integracyjne, bankiety, szkolenia, konferencje, seminaria, pikniki, festyny, targi i spotkania promocyjne.

         Jako agencja służymy radą w wyborze miejsca przyjęcia, stroju, kamerzysty, fotografa, cateringu itd… Zapewniamy niebanalne rozwiązania, ciekawe pomysły i niezwykłe atrakcje, które pozostaną w pamięci naszych Klientów przez wiele lat, ponieważ współpracujemy z profesjonalistami z każdej branży, co daje gwarancję najlepszych efektów i zadowolenia Tych, którzy nam zaufali. Stworzyliśmy dla Nich pełen wachlarz usług związanych z imprezami okolicznościowymi.

         Siedziba naszej agencji znajduje się w województwie mazowieckim, ale choć jesteśmy najbardziej znani ze swojej działalności w mieście Siedlce i okolicach, swoją ofertę kierujemy do Klientów w całym kraju.

 

 


L77 - tworzenie stron internetowych